• Detail firmy

Acraman Czech Republic,s.r.o.

Základní popis

Služby:Hostům nabízíme 43 luxusně zařízených pokojů a apartmánů z části zdobených původními historickými freskami či dřevěnými stropy.

Adresa

Michalská 436/19
110 00 Praha 1 - Staré Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28181417
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

Hostům nabízíme 43 luxusně zařízených pokojů a apartmánů z části zdobených původními historickými freskami či dřevěnými stropy.

Kontaktní osoba

Hana Šabľová - Generální ředitel

Telefon: +420 225 777 777
Fax: +420 225 777 778
E-mail: hana.sablova@irongate.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HOTEL ČECHIE Praha, a.s.

Vedeme 4-hvězdičkový hotel s wellness a bohatým sportovním vyžitím. 4-hvězdičkový hotel na Praze 8 nabízí ubytování v standardních i nadstandardních pokojích a hotelových apartmánech. V areálu hotelu se nachází krytá tenisová hala, bazén s protiproudem, klimatizované fitness, golfová hala i prostory pro squash. Organizujeme firemní konference na klíč. Pořádáme golfové kurzy.

Jídelna Profil

Naše moderně vybavená kuchyň s přísným dodržování HACCP připravuje pro naše zákazníky hotová jídla - obědy, svačiny a další pokrmy z těch nejkvalitnějších čerstvých surovin dovážených přímo z jatek. Zajišťujeme catering a rozvoz obědů po Praze, Brandýse nad Labem a Čelákovicích. S provozem veřejného stravování máme bohaté zkušenosti. Neváhejte využít našich služeb, garantujeme 100% spokojenost!

Roseland Cafe s.r.o.

Zajišťujeme provoz kavárny Café Sambal a prodej zrnkové a mleté kávy Longberry z české pražírny. Poskytujeme prostory kavárny pro firemní setkání včetně občerstvení. Dodáváme kávu do firem, hotelů, restaurací aj.