• Detail firmy

ACRA INVEST, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme denní a noční úklid společných prostor, kanceláří, sklepů, domů, bytů, venkovních prostor i garáží. Zajišťujeme čištění podlah, mytí podlah

Adresa

Americká 18/649
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27611957

Výrobky, činnosti

Úklidové služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 969 112
E-mail: vorlova@acrainvest.cz
WWW: www.acra-sprava-nemovitosti.cz

Kontaktní osoba

Ivana Vorlová - Jednatel

Mobil: +420 774 110 010

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Lucie Jenšíková

Zajišťujeme internetový prodej úklidových pomůcek Eudorex, které můžete použít v celé domácnosti na široké spektrum povrchů. Dodáváme univerzální hadříky, hadříky z polyaktivního vlákna, nemačkavé utěrky na nádobí, houbičky s polyuretanovými kuličkami, supersavé mopy či mikrovláknové hadry. Nabízíme kvalitní čistící prostředky.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry, antikorozní úpravy a nátěry. Prodáváme čistící výrobky na dřevo a kovy, fungicidní prostředky a další. Provádíme tryskání a pískování.