• Detail firmy

ACR ENGINEERING spol. s r. o.

Základní popis

Konstrukční kancelář, zabývající se CAD vývojem v systémech Pro/Enginner / Wildfire / Creo, Catia V5 a Siemens NX.

Adresa

Blahoslavova 72/4
750 02 Přerov I - Město

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26185890
DIČ:  CZ6185890
Rok založení:  1999
Počet zaměstnanců:  15
  • Služby

Výrobky, činnosti

Konstrukční kancelář

Konstrukční kancelář, zabývá se CAD vývojem v systémech Pro/Enginner / Wildfire / Creo, Catia V5 a Siemens NX. Konstrukce přípravků pro výrobu a měření, střižných a lisovacích nástrojů, částí pro motory a karoserie automobilů a autobusů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 698 511
E-mail: info@acr-engineering.cz
WWW: acr-engineering.cz

Kontaktní osoba

Ivo Konečný

Další firmy v oboru

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.

TENZOVÁHY, s.r.o.

Váhy silniční, přejezdové váhy, váhy mostové, váhy mobilní, dynamické váhy, váhy pro nakladače. Dynamické vážení za nízkých (LSWIM) i vysokých rychlostí (HSWIM), měření dopravního zatížení komunikací, automatizace vah. Vlastní vývoj, výroba a servis.