• Detail firmy

ACP Engineering s.r.o.

Základní popis

Klimatizace a vzduchotechnika pro administrativní budovy, jednotlivé kanceláře,haly,restaurace, chlazení centrálních serveroven a speciálních zařízení

Adresa

nám.Sv.Trojice 80
533 61 Choltice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28829671
DIČ:  CZ28829671
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

vzduchotechnika, klimatizace, vytápění

projekty vzduchotechniky, klimatizace, vytápění

Kontaktní údaje

Telefon: +420 774 139 429
Mobil: +420 777 174 802
E-mail: acpe@acpe.cz
WWW: www.acpe.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Málek - Jednatel

Další firmy v oboru

EKOKLIMA A/C s.r.o.

Specializujeme se na výrobu, dodávku a servis klimatizací kabin pro stavební a zemědělské stroje, traktory, manipulátory, nákladní vozidla, sanitky či pohřební vozy. Nabízíme servis a opravy.

Revize TZ Pardubice s.r.o.

Naše společnost zajišťuje revize, zkoušky a kontroly tlakových nádob, plynových zařízení, kotlů a tlakových zařízení včetně odstranění závad, které jsou při revizích zjištěny. Tlaková zařízení rovněž montujeme a zajistíme školení jejich obsluh. Dále nabízíme prodej kompresorů a sušiček vzduchu. Na našich webových stránkách naleznete podrobné informace o všech službách, které poskytujeme.

KTR CR, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu komponentů pro přenos mechanické energie. Dodáváme hřídelové spojky, přírubové spojky, hydraulické chladiče, deskové chladiče, brzdové systémy, hydraulické brzdy, pojistné spojky, upínací pouzdra, držáky čerpadel, tlumící lišty, kloubové spojky, svěrné matice apod. Kompletní nabídku sortimentu naleznete v katalogu na našich webových stránkách.