• Detail firmy

ACORD-MAL

Základní popis

Nabídka malířských, lakýrnických, natěračských a tapetářských prací. Provádění natírání fasád, lakování dveří, oken a kovových konstrukcí.

Adresa

Baranova 1588/22
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44362838

Výrobky, činnosti

Lakování dveří, oken a kovových konstrukcí

Nabídka malířských, lakýrnických, natěračských a tapetářských prací

Kontaktní údaje

E-mail: petr.ptacnik@centrum.cz

Kontaktní osoba

Petr Ptáčník - Majitel

Mobil: +420 604 122 736
E-mail: petr.ptacnik@centrum.cz
Další firmy v oboru

Velimir Stepić

Zajišťuji služby v oblasti voda, kanalizace, topení. Poskytuji služby hodinového manžela - provádím veškeré instalatérské práce, zednické opravy, malování apod.

MM - PRAHA s.r.o.

Provozujeme velkoobchod i maloobchod s kompletním sortimentem pro podlaháře, malíře, obkladače také pro zateplování budov. Nabízíme dodávku a realizaci podlahových krytin. Zajišťujeme lité podlahy, dřevěné či laminátové podlahy. Zajišťujeme interiérové a fasádní tmely či barvy, epoxidové hmoty, penetrace pro podlahy, lepidla na podlahy, dlažbu či obklady, nátěry na kov a dřevo a mnoho dalšího.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.