• Detail firmy

aconcept.cz, s.r.o.

Základní popis

Zajistíme DTP, grafické práce, předtiskové a tiskové práce, webdesign, reklama, reklamní výroba, samolepky, polepy, potisk, překlady, tlumočení, korektury, teambuilding, event management, specializované kurzy.

Adresa

Kollárova 158/14
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24705241

Výrobky, činnosti

Reklama

- grafické práce, předtiskové a tiskové práce, webdesign, reklama, reklamní výroba, samolepky, polepy, potisk, překlady, tlumočení, korektury,

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 847 024
E-mail: info@aconcept.cz
WWW: www.aconcept.cz

Kontaktní osoba

Mario Tachecí - Jednatel

Mobil: +420 773 945 942
Další firmy v oboru

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

BETIS spol. s r.o.

Nabízíme kompletní marketingové, polygrafické, reklamní a grafické služby. Zajišťujeme grafické návrhy reklamy, potisk reklamních předmětů, tisk barevných plakátů, tisk barevných letáků, velkoplošný digitální tisk, tisk velkoformátové reklamy, tisk jednobarevných letáků, ofsetový tisk plakátů, tisk publikací, katalogů a brožur. Realizujeme digitální i ofsetový tisk.

GRAPHIC Live spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní grafické služby, služby DTP studia. Věnujeme se tiskovým službám, tvorbě a montáži velkoplošné reklamy, návrhu a realizaci reklamních materiálů, ale také interiérovému designu.