• Detail firmy

aconcept.cz, s.r.o.

Základní popis

Zajistíme DTP, grafické práce, předtiskové a tiskové práce, webdesign, reklama, reklamní výroba, samolepky, polepy, potisk, překlady, tlumočení, korektury, teambuilding, event management, specializované kurzy.

Adresa

Kollárova 158/14
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24705241

Výrobky, činnosti

Reklama

- grafické práce, předtiskové a tiskové práce, webdesign, reklama, reklamní výroba, samolepky, polepy, potisk, překlady, tlumočení, korektury,

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 847 024
E-mail: info@aconcept.cz
WWW: www.aconcept.cz

Kontaktní osoba

Mario Tachecí - Jednatel

Mobil: +420 773 945 942
Další firmy v oboru

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.