• Detail firmy

ackermann architekti, s.r.o.

Základní popis

Návrh budov a interiérů. Zpracování projektové dokumentace pro územní - stavební řízení a provedení stavby, výběr dodavatele stavby, architektonický a technický dozor na stavbě. Komunikace v češtině, němčině a angličtině.

Adresa

Dobrovského 717/24
170 00 Praha 7 - Holešovice

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27611671

Výrobky, činnosti

Zpracování projektové dokumentace pro územní.

Stavební řízení a provedení stavby, výběr dodavatele stavby, architektonický a technický dozor na stavbě. Komunikace v češtině, němčině a angličtině.

Kontaktní osoba

Thomas Karl Dipl. Ing. Ackermann - Jednatel

Telefon: 233 312 895
E-mail: info@ackermann-architekti.eu
WWW: www.ackermann-architekti.eu
Další firmy v oboru

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

M. L. Engineering & Consulting, s.r.o.

Zpracováváme projekty a posudky v oblasti statiky a dynamiky (vibrace, účinky větru, nárazy). Specializujeme se na energetické a průmyslové stavby. Stěžejní činnosti firmy je zpracování: posudků a návrhů základů strojů, projektů seismicky odolných konstrukcí budov, hodnocení složitých konstrukcí a budov pří mimořádném zatížení (exploze, nárazy či klimatické zatížení). Více na našich www stránkách.

BASILDON, s.r.o.

Hlavní činností firmy je profesionální vedení a správa účetnictví, rekonstrukce účetnictví, daňové a ekonomické poradenství. Vedeme mzdovou agendu, skladové hospodářství, daňovou evidenci. Zpracujeme daňové přiznání. Možnost zastupování na úřadech. Staráme se o zákazníky převážně z Prahy a přilehlého okolí.