• Detail firmy

ACEZA s.r.o.

Základní popis

Komplexní správu budov a nemovitostí. Nabízíme údržbu, revize, havarijní služby, ostrahu,zahradnické služby,úklidy,administrativní a ekonomické služby

Adresa

Modřanská 307/98
147 00 Praha 4 - Hodkovičky

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03767060

Výrobky, činnosti

Komplexní správu budov a nemovitostí.

Komplexní správu budov a nemovitostí. Nabízíme údržbu, revize, havarijní služby, ostrahu,zahradnické služby,úklidy,administrativní a ekonomické služby

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 371 603
E-mail: info@aceza.cz
WWW: www.aceza.cz

Kontaktní osoba

VĚROSLAV ŽALOUDEK - Jednatel

Mobil: +420 728 060 205

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FININ GROUP s.r.o.

Naší specializací je investiční poradenství a zprostředkování obchodů s cennými papíry zalistovanými na newyorské burze NYSE a elektronickém trhu NASDAQ. Jsme schopni zajistit realizaci obchodů na všech významných světových burzách a také realizaci investic v nebankovním sektoru.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.