• Detail firmy

ACER FOTO , s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na prodej přístrojů a příslušenství pro fotografy. Jsme výhradním zastupitelem firem Green Clean, Lumiquest, Kast a Kentmere.....

Adresa

V Sadu 276
250 66 Zdiby

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26152410

Výrobky, činnosti

Fotografické přístroje

Kontaktní údaje

E-mail: info@acerfoto.cz
E-mail: eshop.acerfoto.cz

Kontaktní osoba

PETR HECHT - Jednatel

Mobil: +420 603 551 886
Další firmy v oboru

Dorian HANUŠ

Smyslem je pomoc zákazníkům v realizaci jejich přání a potřeb v oblasti dokumentární a reklamní tvorby. Potřebujete reportážní fotografie, výtvarnou či reklamní fotografii nebo videokatalog svých výrobků a služeb? Samozřejmě Vám nabízíme také reklamní a výukové videopořady, stejně jako reportáž či dokument z Vašich akcí. Video Vám natočíme a zpracujeme. Vše umíme zachytit i pod vodou.

Madair s.r.o.

Naše společnost zajišťuje dodávky plastových a kovových štítků a samolepících fólií. Zabýváme se rovněž leteckým snímkováním, fotografujeme a natáčíme videa z dronů.

LIVEFOTO.cz

Poskytujeme komplexní fotografický servis. Nabízíme reportážní, svatební a reklamní fotografie. Fotografujeme interiéry a exteriéry, rodinné události, maturitní plesy, eventy apod. Chcete originální, stylovou, zajímavou fotografii? Neváhejte nás kontaktovat, uděláme pro Vás maximum. Věříme, že budete spokojeni.