• Detail firmy

ACENA s.r.o.

Základní popis

Prodej kvalitního aku nářadí, mikronářadí, ručního nářadí, potřeby do zahrady, elektrické nářadí, auto-moto produkty, měřidla i vrtáky a příslušenství. Velký výběr nářadí za bezkonkurenční ceny.

Adresa

Plzeňská 1270/97
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24714089

Výrobky, činnosti

aku nářadí, mikronářadí

Kontaktní údaje

E-mail: info@acena.cz
WWW: www.acena.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Richtár - Jednatel

Mobil: +420 777 642 264

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

GRUMANT s.r.o.

Nabízíme kompletní sortiment nástrojů pro třískové obrábění. Připravíme technologická řešení podle Vašich přání a zajistíme plnou podporu celého cyklu obrábění. Navštivte nás na www.grumant.cz. Snížíme vaše náklady až o 30%.

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.

HABILIS spol. s r.o.

Zajišťujeme kamenný i internetový prodej dřevoobráběcích nástrojů, nástrojů na CNC obrábění dřeva, příslušenství k CNC strojům. Nabízíme hoblovací nože, diamantové nástroje, stopkové a nástrčné frézy, pilové kotouče, kolíkovací vrtáky, záhlubníky, HSK upínače, Tersa nože. Dále prodáváme řezbářská dláta, japonské pilky, brusiva, lepidla, truhlářské přípravky, šablony na kuchyňské spoje atd.