• Detail firmy

ACD-REAL s.r.o.

Základní popis

Firma dodává a realizuje tepelná čerpadla, montáže stavebních výplní, výměny stavebních výplní, montáž sádrokartonů, podlahové vytápění.

Adresa

Zahradní 586
294 41 Dobrovice

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24142395
DIČ:  CZ24142395

Výrobky, činnosti

Podlahové vytápění

Kontaktní údaje

WWW: www.acd-real.com

Kontaktní osoba

Vojtěch Janďourek - Jednatel

Mobil: +420 737 030 131
E-mail: jandourek@acd-real.com

Filip Brodský

Mobil: +420 606 556 327
E-mail: brodsky@acd-real.com

Vít Janďourek

Mobil: +420 736 145 383
E-mail: info@acd-real.com
Další firmy v oboru

Martin Kolařík

Nabízíme prodej a pronájem lešení včetně komplexních služeb. Provádíme výškové práce horolezeckou technikou. Dodáváme speciální konstrukce a zajišťujeme školení lešenářů.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.

INGMAR, spol. s r.o.

Specializujeme se na projekci, výrobu a montáž ocelových konstrukcí, opláštění budov a skládaných plášťů. Zhotovujeme i ocelové konstrukce pro využití jako anténní nosiče. Provádíme výchozí i pravidelné revize ocelových konstrukcí. V rámci stavebního zámečnictví nabízíme výrobu kovových bran, vrat, zábradlí, schodišť a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní projekční činnost ocelových konstrukcí.