• Detail firmy

ACCURATE s.r.o.

Základní popis

Dřevostavby na klíč. Stavíme dřevostavby a celoroční bungalovy k trvalému užívání. Mobilní domy a dřevěné domy. Jsme rodinná firma, která drží slovo.

Adresa

Šípková 267
250 70 Postřižín

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28485033

Výrobky, činnosti

dřevostavby

Kontaktní údaje

E-mail: drevostavbybungalovy@gmail.com
WWW: happybuilding.cz

Kontaktní osoba

Jan Sklenář - Jednatel

Mobil: +420 731 467 561
E-mail: drevostavbybungalovy@gmail.com
Další firmy v oboru

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.

LIFASTAV, spol. s r.o.

Nabízíme zahradní nábytek, houpací sítě, ratanový, kovový nebo dřevěný zahradní nábytek, zahradní grily a další. Věnujeme se realizaci zděných staveb, projekční činnosti, dřevostavbám, fasádám a zateplení, zahradnickým službám - zakládání a údržbě trávníků nebo živých plotů, elektroinstalaci, klempířským a pokrývačským pracím. Zdarma poskytujeme rozpočty při realizaci naší firmou.