• Detail firmy

Accord International s.r.o.

Základní popis

Accord International s.r.o.odborné poradenské a školící služby v oblastech týkající se vzdělávání,kultury,podpory malých a středních podniků,regionálního rozvoje,trvale udržitelného rozvoje,sociální politiky,politiky zaměstnanosti,sociální integrace

Adresa

Pod višňovkou 1661/33
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24759899
  • Služby

Výrobky, činnosti

Odborné poradenské a školící služby

Zvyšování finanční gramotnosti,Tvorba vzdělávacích platforem a obsahu,Dotační a grantové poradenství,Projektový management.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 764 247
E-mail: info@accordinternational.eu
WWW: www.accordinternational.eu

Kontaktní osoba

Mgr. Romana Křížová - Jednatel

Další firmy v oboru

Doc. Ing. Miroslav Hájek, Ph.D.

Zajišťujeme zavádění nákladového účetnictví materiálových toků dle platných norem. Zpracování finanční analýzy Vaší společnosti. Zpracováváme nefinanční část výročních zpráv dle příslušných norem. Zpracováváme environmentální manažerské účetnictví, nebo účetnictví udržitelného rozvoje. Navrhujeme a zpracováváme propagaci firem v oblasti udržitelného rozvoje. Nabízíme vhodné veřejné podpory.

Mgr. Josef Vološin - Optimal-Energy.cz, a.s.

Zabývám se poradenskou a konzultační činností v oblasti energetiky. Zajišťuji optimalizaci nákladů změnou dodavatele elektřiny a plynu a následné úspory v nákladech za osvětlení, vodu a teplo. Pomáhám se zaváděním technologií v rámci alternativních a obnovitelných zdrojů energie.

Mirabilis office

Zabýváme se vedením účetnictví, daňovým poradenstvím, zpracováním mezd i administrativní agendou pro fyzické a právnické osoby. O účetnictví se Vám postaráme s dostatečnou praxí, s potřebným vzděláním a především kvalitně odvedenou prací. V případě potřeby také poskytujeme školení, včetně školení EET. Poskytujeme FULL SERVIS, jezdíme si pro doklady