• Detail firmy

Accenture Central Europe B.V., organizační složka

Základní popis

Zabýváme se řízením financí, vztahů se zákazníky či lidských zdrojů a poskytujeme technologické poradenství v oblasti podnikových řešení

Adresa

Jiráskovo náměstí 1981/6
120 00 Praha 2 - Nové Město

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16188632
DIČ:  CZ16188632
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  205
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- zakázkové účetnictví pro podniky, manažerské poradenství, reengineering podnikatelských procesů a zavádění informačních systémů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 221 984 545
Fax: +420 221 984 646
E-mail: katerina.dvorakova@accenture.com
E-mail: prague@accentrum.com
WWW: www.accenture.com
WWW: www.accenture.cz

Kontaktní osoba

Libor David

Další firmy v oboru

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.

POLYGON, spol. s r.o.

Provádíme veškeré úklidové činnosti vnitřních i venkovních prostor - pravidelné i jednorázové úklidy kanceláří, budov, bytů, úklidy po rekonstrukci, úklidy sklepů a půdních prostor, mytí oken apod. Zajišťujeme rovněž správu nemovitostí. Další naší činností je kompletní vedení účetnictví a mzdové agendy.

Ing. JIŘÍ KUDR

Provádím služby soudního znalce pro obor ekonomika. Specializuji se na oceňování podniků, cenných papírů, průmyslových práv a know how. Součástí poskytovaných služeb je rovněž poradenství v ekonomicko-finanční oblasti. Více informací, včetně certifikátů, které vlastním, naleznete na webových stránkách firmy.