• Detail firmy

ACARTUS Czech, spol. s r.o.

Základní popis

Komplexní služby v oblasti účetnictví a daní. Působíme na území České republiky, Polska a Slovenska. Daňová optimalizace. Možnost vedení účetnictví on

Adresa

Jurečkova 643/20
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29449693

Výrobky, činnosti

Účetní a auditorské služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 785 668
E-mail: info@acartus.cz
WWW: www.acartus.cz

Kontaktní osoba

Ing. JANA KRKOŠKOVÁ - Jednatel

Mobil: +420 732 178 478

Ing. MICHAL JELÍNEK, PhD. - Jednatel

Další firmy v oboru

Účetnictví - Ing. Andrea Šrubařová s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Zajišťujeme vedení daňové evidence pro plátce i neplátce DPH, zpracování přiznání k dani, měsíční zpracování mezd, zastupování před finančním úřadem a také zpracování přehledů pro OSSZ. Věnujeme se založení obchodních společností od A do Z.

TCL Consulting, a.s.

Naše společnost se zaměřuje na dodávku informačních systémů a poskytuje služby v oblasti účetnictví a daní. Na trhu vystupujeme jako generální dodavatel informačních systémů na klíč. Nabízíme komplexní zajištění realizace, analýz, zavedení a servisu. Naše organizace Vám poskytuje i široké služby v účetnictví, daních a ekonomice. Zajišťujeme zpracování a vedení mzdové agendy a dalších.

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.