• Detail firmy

ACADEMIUM, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme svářečské kurzy a prověrky včetně státních zkoušek. V naší svářečské škole jsme vybavení zařízeními pro svařování plamenem, obalenou elektrodou, metodou MIG/MAG a TIG AC/DC.

Adresa

U Svitavy 1077/2
618 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13695240

Výrobky, činnosti

Svářečské kurzy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 240 778
E-mail: academium@seznam.cz
WWW: www.svarecska-skola-brno.eu

Kontaktní osoba

David Uher - Jednatel

Mobil: +420 603 512 277
Další firmy v oboru

PhDr. Zdeňka Endlicherová

Nabízíme kurzy a semináře v oblasti gastronomie. Kurzy pořádáme specializované nebo rekvalifikační. Poradenství na míru, semináře dle požadavků zákazníka. Profesní zkoušky dle Národní soustavy kvaifikací, plaztné v celé EU a důležité při získání zaměstnání v cizině.

Mgr. Dominika Motyková

Realizuji akreditované dopravně - psychologické vyšetření všech profesionálních řidičů prostřednictvím metodiky schválené Asociací dopravních psychologů ČR s ohledem na platnou legislativu. Nabízím profesionální přístup v příjemném prostředí v centru Brna.

SYNERGY MANAGEMENT, s.r.o.

Česká vzdělávací a konzultační společnost, která se zaměřuje na rozvoj osobního potenciálu pracovníků malých, středních i velkých výrobních a obchodních společností. Dodáváme kurzy a semináře pro skupiny pracovníků, poskytujeme i odborné psychologické individuální poradenství. Preferujeme dlouhodobou spolupráci, založenou na vzájemné důvěře.