• Detail firmy

AC ALIMAX s.r.o.

Základní popis

Kontejnerová a kamionová přeprava po Evropě, servis vozidel do i nad 3,5 t.

Adresa

Dlážděná 1429
463 11 Liberec 30

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27307549
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kontejnerová a kamionová přeprava po Evropě

Kontaktní údaje

WWW: www.alimaxgroup.cz/ac-alimax.html

Kontaktní osoba

Aleš Černý ml - Jednatel

Mobil: +420 778 535 555
E-mail: accerny@alimaxgroup.cz
Další firmy v oboru

P. N. LOGISTIC

Logistickou činností se zabýváme již od roku 2001. Zajišťujeme přepravu v rámci EU i mimo ni. Vytěžujeme vlastní i externí vozidla, spolupracujeme s několika firmami. Nabízíme rychlé vyřízení zakázky za nejlepší ceny. Jsme špičkou v expresních dodávkách zboží do 24 hod. Soustředíme se zejména na zákazníky z oblasti Liberec, Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj.

Pavel Rolf autodoprava s.r.o.

Již téměř 25 let zajišťujeme služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravy. Náš vozový park, který neustále obnovujeme, zahrnuje 16 vozů od 1,8 do 24 t, plachtové velkoobjemové soupravy 120 cbm a plachtové návěsy 100 cbm. Pojištění nákladu je samozřejmosti (až do 6-ti miliónů korun). Váš náklad přepravíme v co nejkratším čase, efektivně a bezpečně. Kontaktujte nás!

Areál Prodeje a Služeb s.r.o.

- nové náhradních díly pro stavební a zemědělské stroje - kardanové hřídele pro zemědělské stroje - stavební stroje NTC, WEBER, Dynapac, Enar a Battipav - malotraktory AGS Prostějov - zahradní technika AMA, VISCONSIN - PŮJČOVNA stavební, zahradní a dílenské mechanizace - servis zemědělské a stavební techniky - provozní kapaliny a maziva - použité díly Zetor, Bělorus,Desta - použité stroje