• Detail firmy

ABY servis, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme profesionální bezpečnostní a úklidové služby na území ČR. Zajišťujeme také fyzickou ostrahu objektů a náhradní plnění.

Adresa

Novodvorská 1010/14
142 00 Praha 4 - Lhotka

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28984030

Výrobky, činnosti

Profesionální bezpečnostní a úklidové služby

Nabízíme profesionální bezpečnostní a úklidové služby na území ČR. Zajišťujeme také fyzickou ostrahu objektů a náhradní plnění.

Kontaktní údaje

E-mail: provoz@abyservis.cz
WWW: www.abyservis.cz

Kontaktní osoba

VIERA JIROUTOVÁ - Jednatel

p. Havlík - Obchodní ředitel

Telefon: +420 261 342 517

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KMK úklid s.r.o.

Zabýváme se veškerým úklidem malého i velkého rozsahu ve firmách, v domácnostech, skladech i jiných prostorech. Na výběr máte ze široké škály služeb. Zrenovujeme Vám podlahy, vyklidíme prostor, provedeme kompletní úklid, uklidíme po stavebních pracích či posekáme zahradu.

Lucie Jenšíková

Zajišťujeme internetový prodej úklidových pomůcek Eudorex, které můžete použít v celé domácnosti na široké spektrum povrchů. Dodáváme univerzální hadříky, hadříky z polyaktivního vlákna, nemačkavé utěrky na nádobí, houbičky s polyuretanovými kuličkami, supersavé mopy či mikrovláknové hadry. Nabízíme kvalitní čistící prostředky.

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.