• Detail firmy

Roman Absatz

Základní popis

Kominictví Absatz nabízí kominické práce jako jsou čištění komínů, revize komínů, vložkování komínů a montáže nerezových komínů v okolí měst Brno, Blansko, Vyškov, Slavkov, Bučovice, Židlochovice, Pohořelice, Ivančice, Rosice, Tišnov a podobně.

Adresa

Zdráhalova 1661/40
613 00 Brno - Černá Pole

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75690497
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kominické služby:

Čištění komínů Revize a kolaudace komínů Montáž vícevrstvých nerezových komínů Preventivní prohlídky komínů

Kontaktní osoba

Roman Absatz - Majitel

Mobil: +420 774 869 780
E-mail: kominictviabsatz@seznam.cz
Další firmy v oboru

VODOVODNÍ-BATERIE-ESHOP, s.r.o.

Provozujeme internetový obchod zaměřený na prodej vodovodních baterií, koupelnových doplňků, filtrace vody a dalšího instalatérského zboží. Nabízíme vodovodní baterie v mnoha typových provedeních a různých značek, se zárukou až 5 let. Námi dodávané baterie jsou vyrobeny z mosazi s pochromovanou úpravou. S výběrem Vám rádi poradíme. Všechno zboží máme skladem, expedujeme ihned po objednání.

TERMO CZ s.r.o.

Nosným programem firmy TERMO je již od roku 1998 montáž vody, kanalizace a vytápění, a to včetně kvalitní regulace v rodinných domech. Veškeré práce provádíme tak, aby byly šité na míru našim zákazníkům. Podle požadavků zákazníka je vytvořen optimální systém rozvodů vody nebo vytápění domu, s přihlédnutím k finančním možnostem, avšak s důrazem na kvalitu provedení a nízké provozní náklady.

Energy Control s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis vzduchotechniky a klimatizace pro bytové, nebytové a průmyslové prostory. Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Zajišťujeme veškeré servisní úkony - rekuperace na míru, měření a regulace, výměny vzduchových filtrů, servis plynových kotlů, revize požárních klapek, zaregulování vzduchotechniky, revize úniku chladiva apod.