• Detail firmy

Abrabetong,o.s.

Základní popis

Natřeme vaši střechu, opravíme ji, doplníme klempířské prvky, přeskládáme krytinu. Vymalujeme byt, dům, fasádu. Vyrobíme jímku, žumpu i u vás doma.

Adresa

Loukov 105
768 75 Loukov

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02127962
  • Služby

Výrobky, činnosti

Servis pro váš dům

Nejste spokojeni se vzhledem svého domu? Chcete hezčí střechu, okapy nebo fasádu,byt? Proč ale platit zbytečně mnoho peněz za nové, když můžeme za zlomek ceny dát vašemu domu klidně celý nový „kabát“! Čistění a nátěr střechy, vymalujeme byt, atd.

Kontaktní údaje

E-mail: abrabeton@seznam.cz
WWW: www.abrabetong.webmium.com

Kontaktní osoba

Petr Vojna

Mobil: +420 730 949 595
E-mail: abrabeton@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.

Petr Němeček

Specializujeme se na poskytování komplexního servisu v oblasti úklidu. Provádíme strojové čištění koberců, čalounění, mytí oken, čištění podlah jednorázově nebo v pravidelném intervalu. Nabízíme služby firmám i domácnostem.

Nano4people s.r.o.

Realizujeme samočistící nátěry fasád, zdí, střech, kulturních a historických památek i interiérů, a to včetně antigraffiti nátěrů fasád. Zajišťujeme distribuci samočistící nanotechnologie PROTECTAM FN.