• Detail firmy

ABRA systém, s.r.o.

Základní popis

Prodáváme a montujeme plastová, dřevěná, hliníková, dřevohliníková i střešní okna včetně doplňků, dveře, rolety a garážová vrata

Adresa

Měděnecká 117/26
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26424665
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Zabezpečení - autoalarmy, imobilizery

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 231 193
E-mail: abrasystem@abrasystem.eu
WWW: www.abrasystem.eu

Kontaktní osoba

VIKTOR ABRAHÁM - Jednatel

Mobil: +420 606 463 782
Další firmy v oboru

Dagmar Roztočilová

Jsme dodavatelem široké nabídky měřicích přístrojů a technologie. Provádíme servis a opravy měřících přístrojů, rovněž také kalibrace přístrojů v akreditované laboratoři dle platných norem. V našem sortimentu naleznete zkoušečky, testery, multimetry, měřiče, průmyslové teploměry, analyzátory, wattmetry, pyrometry, vlhkoměry, otáčkoměry, laboratorní zdroje, RLC měniče, revizní přístroje.

VDA - Výrobní družstvo autoprůmyslu

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem autobaterií pro všechny typy automobilů (osobní, nákladní, užitkové), motocykly, traktory, zemědělské a stavební stroje, motorové saně, sportovní lodě apod. Dále nabízíme trakční baterie, baterie do obytných vozidel, do dětských autíček, záložní zdroje a nabíjecí zdroje. Zajišťujeme rovněž montáž a servis autobaterií a odběr použitých baterií.

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.