• Detail firmy

ABOT - fotovoltaická zařízení, s.r.o.

Základní popis

Firma je specialista na diagnostiku a kontrolu kvality fotovoltaických panelů. Zabývá se polním i laboratorním testováním fotovoltaických panelů – termografie, elektroluminiscence, flash-test.

Adresa

Šlechtitelů 813/21
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28600142
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

kontrolu kvality fotovoltaických panelů

Firma je specialista na diagnostiku a kontrolu kvality fotovoltaických panelů. Zabývá se polním i laboratorním testováním fotovoltaických panelů – ter

Kontaktní osoba

Marek Sadil - Jednatel

Telefon: +420 585 631 433
E-mail: obchod@abot.cz
WWW: www.abot.cz
Další firmy v oboru

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě

Nabízíme komplexní služby hygienické a klinické laboratoře se sídlem v Ostravě. Provádíme analýzy vody, zeminy, kalů, ovzduší, potravin, medicinálních plynů, kosmetických výrobků, zdravotnických prostředků, sterilizátorů apod. V našich klinických laboratořích zajišťujeme diagnostiku bakteriálních, virových, parazitárních nákaz, mikrobiální vakcíny i diagnostiku tuberkulózy.