• Detail firmy

ABM VL s.r.o.

Základní popis

Prodáváme materiály pro stavbu gabionových konstrukcí, materiály pro zpevňování svahů a koryt řek, výztužné sítě vozovek a geosyntetické výztuhy.

Adresa

17. listopadu 1790/5 (domov sester)
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26258102

Výrobky, činnosti

Nabízíme gabiony

Kontaktní údaje

E-mail: ales.dedek@gmail.com

Kontaktní osoba

Aleš Dedek - Jednatel

Mobil: +420 739 305 395
E-mail: ales.dedek@gmail.com
WWW: www.abmvl.cz/

Ing. JANA DEDKOVÁ - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FROLA spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáž chladících a mrazících boxů, dodáváme rovněž chladírenské a mrazírenské dveře. Dále se zabýváme opláštěním průmyslových hal včetně výrobních prostorů. Zajistíme zpracování návrhů pro chladírenskou technologii, technickou pomoc při realizaci a odborné poradenství. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

TOPITO s.r.o.

Společnost TOPITO s.r.o. byla založena v r. 1995, zapsána v OR u KS v Ostravě, oddíl C, vložka 8543. Činnost společnosti je plynofikace, montáže ÚT, rozvod vody, odpadů, kanalizace, zasklívání lodžií a balkónů systémem OPTIMI - KVADRO, systémem GLASA, THERMALUX. Dále pak montáže solárních panelů pro ohřev teplé vody a přitápění, montáže tepelných čerpadel a centrálních vysavačů REHAU VACUCLEAN.

Luděk Tošenovjan

Zajišťujeme rekonstrukce, dodávku a montáž střešních světlíků. Dodáváme bodové, sedlové, obloukové a shedové světlíky. Rekonstruujeme opláštění výrobních hal, prosklené stěny a střešní konstrukce průmyslových objektů. Soustředíme se na Moravskoslezský kraj a okolí.