• Detail firmy

ABLE ELEMENTS, s.r.o.

Základní popis

Nabídka dotykových kiosků a terminálů, holografické projekce, projekce na výlohu či podlahu a interaktivních systémů, Výroba a prodej elektrotechnických komponentů.

Adresa

9. května 211
533 72 Moravany

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27474704
DIČ:  CZ27474704
Rok založení:  2011
Počet zaměstnanců:  15
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Terminály

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 260 655
Mobil: +420 603 310 193
E-mail: info@ableelements.cz
WWW: www.ableelements.cz

Kontaktní osoba

Karel Hron - Jednatel

Další firmy v oboru

AQUATEAM spol. s r.o.

Specializací společnosti je prodej zařízení pro sledování parametrů vod, a to jak pitných, tak i provozních a odpadních, dále pak zařízení pro měření průtoků, odběr vzorků vod a provozních analyzátorů pro vodohospodářské a průmyslové aplikace. Jsme distributorem renomovaných světových značek pro většinu aplikací provozního měření a analýz. Námi dodávané produkty jsou vysoce kvalitní a spolehlivé.

ELEKTRO KSK spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním nerezových materiálů na tvářecích lisovacích strojích kde výrobky převážně slouží jako polotovary při výrobě kondenzátorů v elektrotechnickém průmyslu. Dále se specializujeme na elektromontážní práce, průmyslové a domovní instalace, opravy a údržbu elektrických strojů a zařízení, opravy elektromotorů, elektrického ručního nářadí, domácích spotřebičů, prodej el. materiálu.

SPL System, s.r.o.

Dodáváme zařízení pro zpracování kabelů a elektrotechnickou výrobu. Poskytujeme služby pro výrobní firmy v elektrotechnickém průmyslu.