• Detail firmy

ABL komplet, s.r.o.

Základní popis

Poskytování poradenství při implementaci IT technologií. Správa a realizace sití. Vývoj a poskytování počítačových programů.

Adresa

Karla Hynka Máchy 159
250 65 Líbeznice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27104575

Výrobky, činnosti

Poskytování poradenství při implementaci IT techno

Poskytování poradenství při implementaci IT technologií. Správa a realizace sití. Vývoj a poskytování počítačových programů.

Kontaktní údaje

Telefon: 224 224 994
Mobil: 777 966 054
E-mail: info@ablkomplet.cz
WWW: www.ablkomplet.cz

Kontaktní osoba

David Kliment - Jednatel

Telefon: 224 224 994
Mobil: 776 632 687

Jakub (společník vkladem) Landovslý

Další firmy v oboru

Creative Distribution s.r.o.

Správou počítačových sítí se zabýváme již od roku 2000. Zajišťujeme opravy a servis počítačů, notebooků a jiné výpočetní techniky včetně čištění či odvirování nebo záchrany dat z pevných disků. Součásti poskytovaných služeb je rovněž ekologická likvidace výpočetní techniky. Dále dodáváme hardware i software. Jsme certifikovaným partnerem těchto firem: ESET, MICROSOFT, Hewlett-Packard a IBM/Lenovo.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

Petr Fusek

Skladový a pokladní software "Spirála" pro restaurace, samoobsluhy, obchody a drobné provozovny. Registrační pokladna a celý systém slouží ke kompletnímu sledování pohybu surovin a peněz. Dále nabízíme vývoj programů na zakázku, opravy a repase počítačů i notebooků, servis elektroniky a elektrických spotřebičů, instalaci počítačových sítí a kamerových systémů a vedení jednoduchého účetnictví.