• Detail firmy

Abivia s. r. o.

Základní popis

Poskytujeme poradenství při platební neschopnosti, rady v exekuci, konzultace a vypracování návrhů na oddlužení formou insolvenčního řízení.

Adresa

K Nemocnici 168/18
741 01 Nový Jičín

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27784932
DIČ:  CZ27784932

Výrobky, činnosti

Finanční poradenství

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 917 954
E-mail: abivia.zlin@centrum.cz
WWW: www.abivia.cz

Kontaktní osoba

JUDr. David Vozák - Jednatel

Mobil: +420 777 722 737

Mgr. Martin Ludvík

Telefon: +420 571 115 279
Další firmy v oboru

D.I.S.-FIN s.r.o.

Specializujeme se na služby v oblasti vytěžování a realizace informací, sloužících k zajištění bezpečnosti - ochraně informací, majetku a osob. Zajišťujeme vymáhání pohledávek, odkup pohledávek, zajištění majetku, prověření osob a vyhledávání osob.

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.