• Detail firmy

ABEPO, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kompletní služby v oboru bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany včetně dokumentace, školení a revizí.

Adresa

Částkova 818/76
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29122201

Výrobky, činnosti

Školení bezpečnosti a protipožární ochrany

Kontaktní údaje

E-mail: info@abepo.cz
WWW: www.abepo.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Hána - Jednatel

Mobil: +420 777 669 310
Další firmy v oboru

BOZP a PO - Petr Vašíček

Specializujeme se na poradenskou činnost v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Zajišťujeme školení zaměstnanců a zpracování dokumentace BOZP a PO.

Ing. Milan Charousek

Činnost naši společnosti je zaměřena na komplexní služby v oblasti bezpečnosti a ochraně zdraví při práci (BOZP), v oblasti požární ochrany (PO) a v podnikové ekologii. Při zvyšující se náročnosti péče o BOZP a PO je naším cílem zabezpečit tyto služby na vysoké úrovni prostřednictvím odborně způsobilých osob. Pomůžeme Vám rovněž s odpadovým hospodářstvím včetně dalších služeb podnikové ekologie.

Brož Lakosilová s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Zajišťujeme školení PO a BOZP, odbornou přípravu preventistů PO, pravidelné prohlídky objektů, revize protipožárních zařízení, kotlů a tlakových nádob atd. Součástí služeb je rovněž poradenství a odborné konzultace v oblasti PO a BOZP. Seznam firem, které využívají našich služeb naleznete na webových stránkách firmy.