• Detail firmy

Abeo, s.r.o.

Základní popis

Společnost Abeo s.r.o poskytuje ucelené služby v oblasti internetových technologií. Naše činnost zahrnuje tvorbu všestranných www prezentací, eBusiness řešení a firemních intranetů. To vše zastřešujeme širokou škálou doplňujících služeb.

Adresa

Prvního Pluku 347/12a
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26211203

Kontaktní údaje

Telefon: +420 234 697 329
Mobil: +420 603 024 950
E-mail: info@abeo.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Mazánek - Jednatel

Mobil: +420 608 024 950
E-mail: info@abeo.cz
WWW: www.abeo.cz
Další firmy v oboru

TIGRA s.r.o.

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Zaměřujeme se na daňové poradenství - zpracování všech druhů daní a daňové optimalizace. Zajišťujeme zpracování mezd, personální outsourcing, vývoj softwaru za zakázku a další.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.