• Detail firmy

ABEL MICHAL

Základní popis

Provádíme opravy a rekonstrukce střešních krytin, zednické práce, půdní vestavby. Tesařské a klempířské práce, montáž hromosvodů. Izolace plochých střech, rekonstrukce balkonů a teras. Rekonstruujeme a stavíme komíny nad střešní konstrukcí.

Adresa

Husova 12
266 01 Beroun - Zavadilka

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47565764
DIČ:  CZ7002140013
  • Služby

Výrobky, činnosti

Klempířské a pokrývačské práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 721 579 992
E-mail: abel5@seznam.cz

Kontaktní osoba

Michal Abel

Další firmy v oboru

INGMAR, spol. s r.o.

Specializujeme se na projekci, výrobu a montáž ocelových konstrukcí, opláštění budov a skládaných plášťů. Zhotovujeme i ocelové konstrukce pro využití jako anténní nosiče. Provádíme výchozí i pravidelné revize ocelových konstrukcí. V rámci stavebního zámečnictví nabízíme výrobu kovových bran, vrat, zábradlí, schodišť a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní projekční činnost ocelových konstrukcí.

AA IRON s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu přívěsů, vozíků, lodních přívěsů na zakázku. Zajišťujeme stavební zámečnické práce. Zhotovujeme zábradlí, schody, ocelové konstrukce, nosné prvky, ocelové výměty apod. Specializujeme se na výrobu posuvných a křídlových bran včetně dodání elektrického pohonu. Zabýváme se realizací plechové střechy a zakázkové výroby přístřešků.

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.