• Detail firmy

AbecedaPC Consulting a.s.

Základní popis

Počítačová školení a konzultace.

Adresa

Mnichovická 173
280 02 Kolín

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  04534794
DIČ:  CZ04534794
  • Služby

Výrobky, činnosti

Počítačová školení a konzultace

Naším hlavním zaměřením jsou počítačová školení a konzultace v oblasti kancelářských aplikací, CAD software, grafiky, internetového marketingu a tvorby webových stránek.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 800 118 118
WWW: www.abecedapc.cz
 Facebook stránka

Kontaktní osoba

Ing. Iva Horová - Člen představenstva

Mobil: +420 775 694 359
E-mail: iva.horova@abecedapc.cz

Simona Poláková

Mobil: +420 773 694 370
E-mail: info@abecedapc.cz
Další firmy v oboru

Petr Fusek

Skladový a pokladní software "Spirála" pro restaurace, samoobsluhy, obchody a drobné provozovny. Registrační pokladna a celý systém slouží ke kompletnímu sledování pohybu surovin a peněz. Dále nabízíme vývoj programů na zakázku, opravy a repase počítačů i notebooků, servis elektroniky a elektrických spotřebičů, instalaci počítačových sítí a kamerových systémů a vedení jednoduchého účetnictví.

Dům techniky ČSVTS Kladno s.r.o.

Poskytujeme prostory ke vzdělávání a školení nebo pořádání konferencí. Pořádáme také motivační a rekvalifikační kurzy v nejrůznějších oblastech života a to po celém území České republiky. Více informací o aktuální nabídce kurzů naleznete na našich internetových stránkách.

Ivana Vocílková

Nabízíme výuku a výcvik všech skupin pro získání řidičského oprávnění. V naší autoškole můžete získat řidičský průkaz na motocykly, osobní automobily, nákladní automobily, autobusy, traktory nebo vysokozdvižné vozíky. Zajišťujeme také profesní školení a kondiční jízdy.