• Detail firmy

ABDER, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme počítače, notebooky - servis, prodej, výjezdy, pohotovost atd. Poskytujeme softwarové služby - instalace, ladění, záchrana dat atd. Individuální přístup ke každému zákazníkovi. Práce na počkání. Komunikace v CZ, US, RU, RS. Vše vysvětlíme.

Adresa

Bělohorská 1396/38
169 00 Praha 6 - Břevnov

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28520645

Výrobky, činnosti

Nabízíme počítače, notebooky.

Servis, prodej, výjezdy, pohotovost atd. Poskytujeme softwarové služby - instalace, ladění, záchrana dat atd.

Kontaktní osoba

Mgr. Michal Jakeš - Jednatel

Telefon: 233 358 570
Fax: 233 358 573
E-mail: abder@abder.cz
WWW: www.abder.cz
Další firmy v oboru

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

ABAX servisní centrum s.r.o.

Zabýváme se profesionálním servisem IT zařízení. Provádíme servis notebooků a tabletů, servis smartphonů, iPhonů a iPadů, servis laserových tiskáren, instalace software a hardware, expresní servis počítačů a notebooků, odheslovaní operačního systému a BIOSu, záchranu a obnovu dat, renovaci tonerů a kartridží, diagnostiku závady počítače, servis kamer a mnoho dalšího.

Gral Moravia, a.s.

Nabízíme zakázkové vedení účetnictví pro podniky i drobné živnostníky. Zpracováváme podvojné účetnictví a také zajišťujeme vedení daňové evidence. Naše společnost Vám také nabízí možnost daňové optimalizace Vašich výdajů. Poskytujeme komplexní daňové poradenství. Věnujeme se externí mzdové agendě a zpracování účetní závěrky. Pro více informací navštivte naše webové stránky.