• Detail firmy

ABD stavební, spol. s r.o.

Základní popis

Provádění rekonstrukcí bytových jader, koupelen a zateplení budov certifikovaným systémem Alsecco. Prodej dveří a plastových oken.

Adresa

Kamenická 1033/39
405 02 Děčín II - Nové Město

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27264564
  • Služby

Výrobky, činnosti

stavby bytová jádra

Provádění rekonstrukcí bytových jader, koupelen a zateplení budov certifikovaným systémem Alsecco. Prodej dveří a plastových oken.

Kontaktní osoba

Tomáš Vondrouš - Jednatel

Telefon: +420 412 523 578
E-mail: abdstavebni@seznam.cz
WWW: www.abdstavebni.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr Sobotka

Naše společnost zajišťuje jeřábové práce s obsluhou. Provádíme zemní a výkopové práce, věnujeme se rovněž sanacím. Součástí poskytovaných služeb je i autodoprava Tatra sklápěčem T 815 83.

VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o.

Vyrábíme kompletní komínové systémy a kouřovody k odvodu spalin od spotřebičů. Zajišťujeme frézování komínů a vložkování komínů. Mimo to realizujeme výrobu garážových vrat, plastových a hliníkových oken a dveří a dodáváme také bohaté příslušenství. Provozujeme vzorkovou prodejnu v Klatovech.

HB BETON s.r.o.

Společnost HB BETON s.r.o. nabízí široké spektrum výrobků z betonu. Dodáváme transportbeton, zámkovou betonovou dlažbu, betonové rošty do stájí, betonové hrazení, překlady, silážní žlaby, šachtová okna, skruže, šalovací tvárnice a cihly, obrubníky a mnoho dalšího. Kompletní nabídku prodávaného zboží naleznete na našich internetových stránkách.