• Detail firmy

ABC VIKA BRNO s.r.o.

Základní popis

ABC VIKA BRNO s.r.o. komplexní úklidové služby pro region Brno a Jihomoravský kraj.Úklidy průmyslových objektů a hal,kanceláře a komerční centra,bytové domy a bytové jednotky,úklidy po stavebních činnostech a jiných řemeslných prací,čištění koberců.

Adresa

Kučerov 75
682 01 Kučerov

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25546121

Výrobky, činnosti

Úklidy

Kontaktní údaje

E-mail: abcvika@centrum.cz
WWW: www.abcvika.wbs.cz

Kontaktní osoba

Robert Říčař - Majitel

Telefon: 737 720 797
E-mail: abcvika@centrum.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Stálá čistota

Provádíme úklidové a čistící služby v Brně a okolí. Profesionálně uklidíme byt, dům, kancelář či jiné prostory. Jsme zaměřeni na čištění koberců, sedacích souprav, matrací, židlí apod. a čištění automobilů, k čemuž využíváme účinné prostředky a nanotechnologie.

Pavla Kloparová

Nabízím žehlení prádla s odvozem i dovozem pro jednotlivce, penziony, hotely i restaurace. Zaměřuji se na oblast Brna a přilehlého okolí.

ARCO IRIS s.r.o. - parní stroje a čištění

Od začátku vzniku se naše firma zabývá prodejem a servisem parních čističů. Nyní prodáváme i další profi čistících stroje, jako jsou parní a pěnové vysavače. V roce 2012 jsme činnost rozšířili o parní čištění aut, které provádíme buď u nás nebo u zákazníka. K naším službám jsme postupně zařadili také parní čištění a dezinfekci nákupních vozíků a mrazících boxů, a to nejen v ČR, ale i na Slovensku.