• Detail firmy

ABC Quality, s.r.o.

Základní popis

Poradenství pro firmy v oblastech jakosti výrobků a služeb a environmentálního managementu, zavádění systému zajišťování rizik a radiační ochrany.

Adresa

Strupčice 161
431 14 Strupčice

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26073072
  • Služby

Výrobky, činnosti

Poradenství pro firmy

Poradenství pro firmy v oblastech jakosti výrobků a služeb a environmentálního managementu, zavádění systému zajišťování rizik a radiační ochrany.

Kontaktní údaje

Telefon: 386 353 232
Mobil: +420 776 576 057
E-mail: tautermann@abcquality.cz
WWW: www.abcquality.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Tautermann - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

EKODAT LITVÍNOV s. r. o.

Naše společnost se zabývá zpracováním podvojného účetnictví, komplexním zpracováním mezd, daňového poradenství a zajištěním auditu. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, družstva a neziskové organizace. Vedení mzdové evidence a personalistiky. Nabídka poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.

LOGUP, spol. s r.o.

Firma je autorizovaným distributorem firmy SKF. Firma byla založena v roce 1992 jako velkoobchod a maloobchod s ložisky a souvisejícími produkty. Naše firma nabízí těsnění, ložiska, maziva, lepidla a tmely, nářadí, pojistky a pístní kroužky a speciální přísady do motorových paliv a olejů. Pro kompletní seznam našeho sortimentu navštivte naše webové stránky. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.