• Detail firmy

ABC barvy, s.r.o.

Základní popis

Maloobchod, velkoobchod barev, laků, lepidel, tmelů.

Adresa

Bochenkova 2578/2
746 01 Opava - Předměstí

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27691918
DIČ:  CZ27691918

Výrobky, činnosti

Barvy, laky, tmely, lepidla

Maloobchod, velkoobchod barev, laků, lepdel, tmelů. Míchání barev na počkání interierových, fasádních, probarvených omítek, průmyslových barev. Poradenství, prodej stříkací techniky a příslušenství.

Kontaktní údaje

E-mail: abc@barvykomplet.cz
WWW: barvykomplet.cz

Kontaktní osoba

Dalibor Kramný - Jednatel

Telefon: +420 553 730 730
E-mail: abc@barvykomplet.cz
Další firmy v oboru

DŘEVO ŠIGUT, s.r.o.

Prodáváme suché truhlářské a stolařské řezivo. Nabízíme OSB desky, obkladové smrkové palubky, plotovky apod. Prodáváme také štípané palivové dřevo. Nabízíme Vám také výrobu zahradního nábytku z masivu. Vyrábíme kvalitní sedací lavice a židle z masivu pro venkovní posezení. Působnost: Ostrava, Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Frenštát, Valašské Meziříčí, Rožnov p.R., Frýdek Místek, Hranice.

EURO - Šarm spol. s r.o.

Dodáváme průmyslové chemikálie - organiku, anorganiku, specifické produkty a další pro různá odvětví po celé ČR. Zaměřujeme se chemikálie pro úpravu pitné, užitkové a odpadní vody, výrobu čistících prostředků a povrchovou úpravu kovů. Specializujeme se na výrobu kyseliny octové, peroxidu vodíku a desinfekčních prostředků PERSTERIL.

NANOServisCZ s.r.o.

Realizace ochrany a ošetření povrchů nanotechnologií s unikátními vlastnostmi. Ošetřujeme veškeré savé i nesavé povrchy, fasády domů, povrchy mramorů, dlažeb, hygienických místností apod. Aplikací nanotechnologií zásadně měníme vlastnosti nebezpečně kluzkých povrchů.