• Detail firmy

Abakap Magrathea, s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej nebezpečných chemických látek a směsí.Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Adresa

Budovatelská 333
735 52 Bohumín - Záblatí

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29441099

Výrobky, činnosti

dezinfekční prostředky, fungicidní a insekticidní přípravky, dusitan sodný, oxid chromový, chlornan a močovina

Kontaktní údaje

E-mail: abakap@abakap.eu
WWW: www.abakap.eu

Kontaktní osoba

PAVEL KASAN - Jednatel

Telefon: +420 608 944 257

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Uniwaste Eco, s.r.o.

Zajišťujeme odstranění odpadů, přepravu odpadů nebo ukládání stavebních odpadů. Specializujeme se na likvidaci nebezpečného odpadu a nabízíme možnost provedení analýzy odpadů nebo odebrání vzorků odpadů akreditovanou laboratoří. Zaměřujeme se na průmyslové odpady a všechny druhy odpadů vzniklé výrobní činností.

BOLOGIS - bohumínská logistická společnost, s.r.o.

Zaměřujeme se na poradenství pro přepravu nebezpečných věcí v silniční, letecké, železniční i námořní dopravě dle předpisů ADR, IATA, DGR, RID, IMDG Code. Organizujeme školení bezpečnostní i specifická, zaměřená na konkrétní ustanovené předpisy s ohledem na povinnosti a odpovědnosti pracovníků. Naše služby ocení zejména dopravní firmy, firmy z oblasti hutnictví a zpracování železa a další.

EKOMOR, s. r. o.

Dodavatel zařízení pro povrchové úpravy a zneškodnění průmyslových odpadních vod. Dodávky těchto celků zajišťujeme komplexně (tj. „na klíč“), od projekce přes zpracování výrobní dokumentace, výroby až po kompletní montáž zařízení.