• Detail firmy

ABACONT s.r.o.

Základní popis

Vývoj počítačových programů, správa sítě, školení a prodej PC. Nabízí reprografické služby a poradenství v oblasti výpočetní techniky. Poradenství v oblasti výpočetní techniky, nákup a prodej výpočetní a multimediální techniky.

Adresa

K zahrádkám 1120/48
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65411447
Rok založení:  1996
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- vývoj počítačových programů, správa sítě, školení a prodej PC, reprografické služby a poradenství v oblasti výpočetní techniky.

Kontaktní údaje

E-mail: abacont@atlas.cz
WWW: abacont.webpark.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivan Houska - Jednatel

Martin Houska - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.