• Detail firmy

AB Studio Consulting + Engineering, spol.s r.o.

Základní popis

Počítače Software

Adresa

Jeremenkova 90a
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15891658
DIČ:  CZ15891658
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  20
  • Služby

Výrobky, činnosti

Školení pro práci s počítačem

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 016 055
Fax: +420 244 016 088
E-mail: abstudio@abstudio.cz
WWW: www.cadkon.cz
WWW: www.cadnet.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Bendl - Jednatel

Telefon: 222 135 302
Další firmy v oboru

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.