• Detail firmy

AB interier concept s.r.o.

Základní popis

Autorizovaný prodejce firmy Internorm pro plastová, plasthliníková a dřevohliníková okna, hliníkové a dřevohliníkové dveře.

Adresa

Čelakovského 2875/9
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29092469
DIČ:  CZ29092469
Rok založení:  2010

Výrobky, činnosti

Plasthliníková a dřevohliníková okna

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 703 845
E-mail: abinterier@abinterier.cz
WWW: www.abinterier.cz/

Kontaktní osoba

Ing. Michal Škoula - Jednatel

Mobil: +420 603 465 720
E-mail: michal.skoula@abinterier.cz
Další firmy v oboru

ZÁMEČNICKÉ PRÁCE - LUBOŠ KRÁL

Specializujeme se na zámečnickou výrobu. Nabízíme výrobu garážových vrat výklopných, křídlových nebo sekčních, průmyslových vrat, vjezdových vrat, křídlových vrat a mříží. Výrobu zajišťujeme dle individuální objednávky. Provádíme i montáže včetně dodání elektrických pohonů.

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.

STŘECHY ŠOT, s.r.o.

Zajišťujeme realizace a opravy střech, pokrývačské, tesařské a další práce. Specializujeme se na solární panely a fotovoltaiku, vázané krovy, montáž střešních oken. Pronajímáme střešní výtah, klempířské dílny nebo fasádní lešení. Máme dlouholeté zkušenosti a klademe důraz na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků.