• Detail firmy

AB Gear CE s.r.o.

Základní popis

Externí zpracování účetnictví a mzdové agendy. Věnujte se svému podnikání, to ostatní uděláme za Vás! Hledáte zkušenou účetní? Potřebujete pomoci s vedením podvojného účetnictví, daňové evidence, zpracováním mzdové agendy a další?

Adresa

Hřebečská 2593
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24220744

Výrobky, činnosti

Účetnictví

Kontaktní údaje

Fax: 311 250 994
E-mail: novotna@primaucetni.cz
WWW: www.primaucetni.cz

Kontaktní osoba

Eva Novotná

Telefon: +420 602 844 521
E-mail: novotna@primaucetni.cz

Veronika Krátká - Jednatel

Další firmy v oboru

Petr Fusek

Skladový a pokladní software "Spirála" pro restaurace, samoobsluhy, obchody a drobné provozovny. Registrační pokladna a celý systém slouží ke kompletnímu sledování pohybu surovin a peněz. Dále nabízíme vývoj programů na zakázku, opravy a repase počítačů i notebooků, servis elektroniky a elektrických spotřebičů, instalaci počítačových sítí a kamerových systémů a vedení jednoduchého účetnictví.

KOLINT s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na daňové poradenství, ekonomické rozbory a prognózy. Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou a mzdovou evidenci pro právnické i fyzické osoby, ale také pro neziskové organizace. Nabízíme kompletní servis v oblasti účetnictví, zajištěný našimi profesionálními účetními. Na našich internetových stránkách naleznete seznam všech poskytovaných služeb.

FRAM účetní a daňová kancelář, s.r.o.

Nabízíme daňové poradenství, odklady daně, zpracování DPH, kontrolní hlášení, elektronická podání, daně z příjmů a další daňová přiznání, vedení účetnictví. Jsme provozovatelem Plzeňské restaurace Příbram, kde mimo jiné nabízíme rozvoz obědů jak do firem, tak soukromým osobám. Do nabídky patří také pronájem salónku a školící místnosti pro 50 osob.