• Detail firmy

AB ElektrikBau

Základní popis

Elektroinstalace, fotovoltaické elektrárny,průmyslové a občanské stavby, revize, projekty, elektronické požární a zabezpečovací systémy, voda, topení, plyn, plastová okna a dveře, kovovýroba, pojezdové brány, vrata.

Adresa

Houškova 4
326 00 Východní Předměstí

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27980171
DIČ:  CZ 27980171
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace, fotovoltaické elektrárny,

průmyslové a občanské stavby, revize, projekty, elektronické požární a zabezpečovací systémy, voda, topení, plyn, plastová okna a dveře, kovovýroba...

Kontaktní údaje

E-mail: abelektrikbau@abelektrikbau.cz
WWW: abelektrikbau.cz

Kontaktní osoba

Petr Dunovský - Jednatel

Mobil: +420 604 245 075
Další firmy v oboru

SKELDO s.r.o.

Specializujeme se na dodávání kabelových spojek a koncovek pro silové kabely, smrštitelné trubky a smršťovací trubky, opravné manžety, smršťovací rozdělovací hlavy, smrštitené pásky, smrštitelné a nesmrštitelné kabelové příslušenství, lisovací a šroubové spojovače, kabelové nože a ořezávátka, stříhací a lisovací nářadí, stříhání DIN lišt a kabelových žlabů, trasovací kolečka, cupalové podložky aj.

STEATIT,s.r.o

Nabízíme výrobu a dodávku technické a elektrotechnické keramiky. Používáme technologii suchého a polosuchého lisování nebo technologii tažení. V našem sortimentu naleznete steatitové, kordieritové, pyrostatové, infrakordieritové, superinfrové výrobky aj.

BRASTRO spol. s.r.o.

Zaměřujeme se na elektroinstalační materiál pro rozvody a elektrotechnické nářadí. Nabízíme konektory pro vodiče, elektrotechnické izolované pásky, optické kabely, optické rozvaděče na omítku a sloupkové optické rozvaděče, optické konektory, optické spojky, sloupové reproduktory, směrové reproduktory, fázové zkoušečky, izolované šroubováky, pojistkové patrony, jističe, proudové chrániče atd.