• Detail firmy

AB Com shop s.r.o.

Základní popis

Prodej počítačových sestav a klimatizačních jednotek. Výroba aktivních koncových filtrů. Nabízíme také hliníkové reflektory. Výroba světel.

Adresa

Za Papírnou 308/9, PSČ 17000
170 00 Praha 7 - Holešovice

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61054186

Výrobky, činnosti

Prodej klimatizačních jednotek, výroba filtrů.

Prodej počítačových sestav a klimatizačních jednotek. Výroba aktivních koncových filtrů. Nabízíme také hliníkové reflektory. Výroba světel, ale i sady šroubků pro stínidla a jiné zboží.

Kontaktní údaje

E-mail: abcomshop@gmail.com
WWW: www.abcomshop.cz

Kontaktní osoba

MICHALIS MITROLIOS - Jednatel

Mobil: +420 777 222 616
Další firmy v oboru

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

MEGATRON, s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a distribuci komponentů pro automatizaci. Součástí našeho sortimentu jsou přesné potenciometry, snímače polohy, enkodéry, inkrementální čidla. Nabízíme také joysticky, průmyslové klávesnice nebo průmyslové a přenosné tiskárny. Máme širokou nabídku plastových konstrukčních dílů a zaměřujeme se také na snímače a kalibrátory tlaku.