• Detail firmy

AB Cleaning, s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na úklid kanceláří, domácností a činžovních domů. Zajišťujeme mytí oken a podlah, čištění koberců, čištění žaluzií a úklid po malířích a řemeslnících. Dále nabízíme odklízení sněhu z chodníků a jejich údržbu.

Adresa

Pod Dlážděnkou 2048/2
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27410846
Rok založení:  1999
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pravidelný úklid domácností Praha

Specializujeme se na pravidelný úklid domácností v Praze. Pravidelný úklid domácností provádíme přesně ve smluveném čase.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 684 328
Mobil: +420 602 978 101
E-mail: rp@abcleaning.cz
WWW: www.abcleaning.cz

Kontaktní osoba

Radka Ptáčková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Květoslava Podhajská

Nabízíme vyklízení a úklid bytových i nebytových prostor, likvidaci pozůstalostí, vyklízení půd, komor, sklepů, skladů, chat, chalup. Zajišťujeme stěhování rodinných domů, bytů nebo komerčních objektů. Zabýváme se vedením účetnictví.

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.

GreenClean s.r.o.

Specializujeme se na poskytování úklidových služeb pro firmy, kanceláře, administrativní prostory či společné vnitřní i venkovní prostory. Nabízíme jednorázové generální úklidy, pravidelné generální úklidy či standardní pravidelné úklidy dle rozsahu, který určí klient. Zajišťujeme ekologické provozní služby a environmentální poradenství. Dodáváme ekologické mycí a čistící prostředky.