• Detail firmy

AB ALARM s.r.o.

Základní popis

Prodej, instalace a servis elektronických zabezpečovacích a kamerových systémů, požární signalizace, evakuačních rozhlasů a docházkových systémů.

Adresa

Pobřežní 370/4
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28814355

Výrobky, činnosti

Kamerové a dohlížecí systémy.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 130 221
E-mail: info@abalarm.cz
WWW: www.abalarm.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Svetko - Jednatel

Pobočky

Tomáš Svetko
Jana Kubelíka 1538/13
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.

MAMBA v.o.s.

Naše společnost zajišťuje komplexní servis v oblasti ostrahy objektů a recepčních služeb. Dodáváme čipové systémy pro identifikaci osob a automobilů, přičemž využíváme vstupní turniketové systémy, které mohou být napojeny na obsluhu závory. Grafiku čipových karet Vám navrhneme nebo je potiskneme dle Vašeho návrhu.

AD SECURITY s.r.o.

Zaměřujeme se na konzultace, návrhy, dodávky, montáž a servis mechanických bezpečnostních a protipožárních systémů - bezpečnostních a protipožárních dveří, zámků, kování, mříží, fólií. Zajišťujeme návrhy a realizace systémů generálního klíče, prodáváme a montujeme mechatronické prvky. Nabízíme rovněž mříže, oplocení, posuvné brány, stínící prvky a další produkty z kovovýroby.