• Detail firmy

AAT CZ BOCL s.r.o.

Základní popis

Návrhy, projekty a realizace typových i atypických interierů. Komerční a bytové interiéry. Zakázková výroba nábytku. Vybavení kanceláří.

Adresa

Mezi vodami 1995
143 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27621995
DIČ:  CZ27621995

Výrobky, činnosti

Typové i atypické interiéry, nábytek

Návrhy, projekty a realizace typových i atypických interierů. Komerční a bytové interiéry. Zakázková výroba nábytku. Vybavení kanceláří.

Kontaktní údaje

E-mail: info@arch-interier.cz
WWW: www.arch-interier.cz

Kontaktní osoba

Jana Novotná - Obchodní ředitel

Mobil: +420 776 622 677
E-mail: ja.nov@arch-interier.cz

Miloslav Bodnár - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. arch. MgA. David Mateásko - MAD

Studio nabízí architektonické služby. Zabývá se navrhováním interiérů i exteriérů bytů a firem, designem či urbanismem. Některé naše realizace byly publikovány v odborných časopisech. Vybrané projekty naleznete na našich webových stránkách.

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!

Truhlářství Praha 8

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme bytový, kancelářský a zahradní nábytek z lamina i z masivu. Chcete-li vyrobit kvalitní interiérový nábytek, kuchyňskou linku, patro na spaní, pergolu či jiný truhlářský produkt, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme vstřícné jednání i ceny a splnění Vašich představ. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.