• Detail firmy

A10 GROUP, s.r.o.

Základní popis

Výroba bezpečnostních naváděcích systémů LED, zvýraznění přechodu pro chodce a okrajů vozovky za účelem zvýšení bezpečnosti a zklidnění dopravy.

Adresa

náměstí 14. října 1307/2
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29252504

Výrobky, činnosti

3D zvýraznění přechodu pro chodce

Kontaktní údaje

E-mail: info@vialumen.cz
WWW: www.vialumen.cz

Kontaktní osoba

Petr Bartoš - Jednatel

Mobil: +420 601 335 421
E-mail: info@vialumen.cz

Marcela Entrová - Jednatel

Mobil: +420 724 045 504
Další firmy v oboru

CEHA KDC elektro k.s.

Velkoobchod s prodejem kompletního elektroinstalačního materiálu. Nabízíme kabely, rozvaděče, jističe, stykače, relé, trafa, lišty, trubky, svítidla, žárovky, zářivky, ovládací hlavice, pojistky, vypínače, zásuvky (i 380V), nářadí, baterie a mnoho dalšího.

LED - LUMIN, s.r.o.

Specializujeme se na prodej LED osvětlení do bytů, komerčních i průmyslových prostor. Dodáváme LED žárovky, LED bodovky, LED svítidla, LED pásky samolepící, LED zářivkové trubice, LED venkovní a halová osvětlení. Rovněž zabezpečujeme vzduchová tepelná čerpadla vybavené kompresorem SCROLL pro vytápění a ohřev užitkové vody.

Václav Dvořák - Elektroinstalace

Zajišťujeme kompletní servis v oblasti elektroinstalace. Nabízíme realizace anténních rozvodů, rekonstrukce a montáže elektrických rozvodů, opravy a montáže hromosvodů, dodávku bezdrátových a kabelových zabezpečovacích systémů, úsporné LED pásky, protipožární ucpávky, rozvody počítačových kabelů či vyhotovení revizní zprávy.