• Detail firmy

A1 SOLUTION, s.r.o.

Základní popis

Internetový prodej sportovní výživy a doplňků stravy. Internetový prodej proteinů, sacharidů či energetických nápojů. Nabídka dietních nápojů a pomůcek ke cvičení. Internetový prodej sběratelských figurek. Internetový prodej krmiv pro psy a kočky.

Adresa

Tyršova 96
276 01 Mělník

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27643271

Výrobky, činnosti

Sportovní výživa a doplňky stravy

Internetový prodej proteinů, sacharidů či energetických nápojů. Nabídka dietních nápojů a pomůcek ke cvičení.

Kontaktní osoba

Aleš Bubník - Jednatel

Mobil: +420 608 964 977
Mobil: +420 777 003 333
E-mail: bubnik@a1solution.cz

Pobočky

Aleš Bubník
Tyršova 96
276 01 Mělník

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

KERAMIKA - Andreas

Tradiční výrobce české keramiky nabízí originální reklamní a dárkové předměty, vyráběny ručně, klasickými starými metodami. V naší nabídce naleznete: různá zvířátka, květináče, svícny, zvonečky, srdíčka, anděle, kasičky, cedulky, aromalampy, vánoční dekorace a mnoho dalšího - kompletní sortiment naleznete na webových stránkách firmy.

Lukáš Somol

Vyrábíme reklamní poutače, polepíme auta i výlohy. Tiskneme digitálně, offsetem od vizitek až po billboardy. Zajišťujeme realizaci kompletní firemní identity.

Jiří Pučera

Zajišťujeme výrobu chovatelských zařízení a zahradních zařízení z masivu na zakázku. Specializujeme se na pergoly, zahradní nábytek, králíkárny, psí boudy a další. Součástí našeho sortimentu jsou také dřevěné květináče, truhlíky a bytové doplňky. Zaměřujeme se také na interiérové úpravy. Zakládáme si na individuálním přístupu k našim zákazníkům.