• Detail firmy

A-T-K Fryšták s.r.o.

Základní popis

Zabývá se kovovýrobou nejmodernějšími technologiemi jako jsou řezání laserem, CNC ohýbání, svařování svářecím robotem. Významným dodavatelem rakouské výtahářské firmy WITTUR.

Adresa

Tovární 220
763 16 Fryšták

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28341121
DIČ:  CZ28341121
Rok založení:  1993
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- nabízí spolupráci při výrobě vašich výrobku či polotovarů. Zabývá se kovovýrobou jsou řezání laserem, CNC ohýbání, svařování svářecím robotem.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 911 143
E-mail: atk@atk-zlin.cz
WWW: www.atk-zlin.cz

Kontaktní osoba

Ing. Augustinus Höllmüller - Jednatel

Další firmy v oboru

RONELT - Zdeněk KEDROŇ

Zabýváme se ohýbáním trubek a profilů na kvalitních CNC a NC strojích. Vyrábíme výfuky a tlumiče. Veškerá naše produkce je spojena se souladem ekologické rovnováhy. Snažíme se plně naplnit požadavky našich odběratelů. Více na internetových stránkách.

H + M Zlín a.s.

Zaměřujeme se na prodej a servis svářecí techniky. Dodáváme svářecí zařízení, plazmové řezačky, svařovací hořáky, svářecí materiál, filtrační zařízení, autogenní techniku, brusné nástroje, pily a ochranné pomůcky. Nabízíme stavební práce a stavební svářečské práce pro občanskou i průmyslovou výstavbu. Realizujeme montáže ocelových i sádrokartonových konstrukcí.

ROSTRA s.r.o.

Konstrukce a výroba nástrojů pro lisování plechových dílů, konstrukce a výroba přípravků, nářadí, jednoúčelových strojů a jejich částí, konstrukce a výroba vstřikovacích forem na plasty, hliník a jeho slitiny.