• Detail firmy

A-SHINE s.r.o.

Základní popis

Internetový prodej zdravotních prostředků Lumie, Pharos, Brightspark a simulátorů svítání Bodyclock proti únavě, poruchám spánku i depresím.

Adresa

Chotíkov 183
330 17 Chotíkov

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29078067
DIČ:  CZ29078067

Výrobky, činnosti

Léčba jasným světlem

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 732 244
E-mail: info@svetlo-lecba.cz
WWW: www.svetlo-lecba.cz

Kontaktní osoba

MUDr. Luboš Janů - Jednatel

Další firmy v oboru

REHA - ARNIKA s.r.o.

Specializujeme se na prodej přístroje ACUM, který je určený pro měření energetického stavu organismu, měření meridiánových drah a určení rovnováhy organismu. Tento přístroj ACUM dodáváme včetně příslušenství. Nabízíme kurzy meridiánových masáží pro nacvičení masáží, seznámení s energetikou a rovnováhou těla a základy čínské medicíny.

INOTECH ČR s.r.o.

Zabýváme se technickým zpracováním plastů pro kosmetický a automobilový průmysl a pro telekomunikace. Zaměřujeme se na výrobu plastových výlisků, autopříslušenství či obalů na kosmetiku. Provádíme tamponový tisk, laserový popis, lakování plastů a jednokomponentní i dvoukomponentní tlakové vstřikování. Novinkou od listopadu 2014 je prodej přístroje Cardio First Angel.

FRAM spol. s r.o.

Zabýváme se lisováním gumových výrobků. Nabízíme zakázkovou výrobu malých i velkých sérií. Vyrábíme silentbloky válcové, gumové dorazy, gumové rohožky, gumové desky, podložky pro autoservisní zvedáky, zdravotnickou pryž, podlahovou pryž nebo gumové klíny.