• Detail firmy

a-net.cz, s.r.o.

Základní popis

Jsme specialisté na internetové obchody, aukční systémy a e-commerce. Vyvineme pro Vás jakoukoli aplikaci. Máme 7 let zkušeností a velké množství hotových modulů od eshopu, přes webové stránky po aukce nebo slevový automat.

Adresa

Národních hrdinů 3
190 12 Praha 9 - Dolní Počernice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26731011
Rok založení:  2002
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Webdesign

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 732 607
Mobil: +420 777 246 670
Fax: +420 272 738 937
E-mail: info@a-net.cz
WWW: www.a-net.cz
Další firmy v oboru

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.